Sigorta

Ersan Sigorta, 1986 yılında gerçek kişilik Mehmet Erdoğan adı ile kurulmuş ve faaliyetine ilk olarak Generali Sigorta acentesi olarak başlamıştır. 2011 yılında Allianz Sigorta acenteliğini de alarak sigorta sektöründe daha çeşitli ürünler sunmaya başladık.

Grubumuzun finansal gücü ve sektörün lider şirketlerinden biri olmasının güvenilirliğini de arkamıza alarak 25 yıldır sadece sigorta acentesi olmanın haklı gururunu yaşıyor ve sizlere daha uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Petrol

Ersan Transport iştirak alanları ile büyümeye devam etmektedir. Petrol Taşıma Birimi’nde görev alan tüm çalışanlarımız, sıvı yük cinslerine ve taşıma yöntemlerine göre eğitim almışlar ve özellikle güvenlik konusunda uzmanlaşmışlardır.

Hizmet Kapsamı;
  • Yurt içi petrol ürünleri taşımacılığı
  • Uluslararası petrol ürünleri taşımacılığı
  • Petrol ürünleri depolaması
  • Taşıma güvenliği hizmetleri

Medya

Ersan Grup ana faaliyetlerinin yanı sıra medya alanında da hizmet vermektedir. Malatya’nın sektöründe en büyük televizyon kanalı olan Er TV, Malatya halkı tarafından sevilerek izlenmektedir. Çok zengin bir yayın akışına sahip ER TV Malatya’nın en çok izlenilen TV kanalı olma başarısını yakalamıştır. Malatya’dan, Türkiye’den ve dünyadan haberler içeren haber bülteniyle de Malatya halkının sürekli takip ettiği bir kanaldır. Bugüne kadar Malatya halkının teveccühünü kazanan ER TV bundan sonra da kaliteli ve zengin içeriği ile başarılı yayıncılığına devam etmektedir.

İnşaat

Yeni bir mimari anlayışla planlı yerleşim alanları inşa ederek kaliteli, huzur ve mutluluğa katkı sağlayan konutlar sunan Ersan Grup Gayrimenkul, tabii afetlere dayanıklı ve estetik konut sahibi yapabilecek projeler üretmiştir. Güçlü kurumsal yapısı ile sektöründe öncü konumda olmayı hedefleyen Ersan Grup Gayrimenkul, tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında küresel ölçekte yeni projelere imza atarak, iştiraki bulunduğu kurumun programı çerçevesinde sürekli ve nitelikli projelerle kaynak yaratma görevini sürdürmüş ve sektöre yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı sermaye grupları ile işbirliği yaparak sektörün büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmuştur.

Parsiyel

Ersan Transport, müşterilerinin üretim tesisinden, deposundan…

Hizmet Kapsamı;
  • Her türlü taşıma yöntemiyle yükün sevki
  • Depolama, ara stoklama
  • Transfer noktalarında taşıma araçları arasındaki aktarma işlemleri
  • Uygun transit süresi ve uygun maliyetin sağlanması