Kargomun kata teslimatı mümkün müdür ?

Kargonuz, 0-30 kg/desi aralığında ve tek parça ise kargonuzun kata teslimatı yapılır. Tek parçada ağırlığı 31kg – 100 kg arasında veya (ağırlığı 100 kg altında olmak kaydıyla) hacmi 31 desi– 300 desi olan ve en uzun kenarı 270 cm’ye kadar olan kargoların teslimatı bina kapısından yapılır, kata çıkarılmaz.

Kargomu Nasıl Fiyatlandırıyorsunuz ?

Mesafe için taşıma fiyatını “Taşıma fiyat listesi”nden alıyoruz. Eğer kargonuz özel şartlarda taşınacak kargo sınıfına girmiyorsa, ağırlık/desi aralığına göre ödenmesi gereken taşıma güvencesi ücretini, taşıma fiyatına ekliyoruz. Yararlandığınız hizmete göre (adresten alım, adrese teslim gibi) hizmet bedelini de ekleyerek gönderinizin ücretini belirliyoruz. *Desi; Bir kargonun en, boy, yükseklik ölçülerinin cm cinsinden birbiri ile çarpılarak önceden belirlenmiş bir katsayıya (Yurtiçi gönderimler için 3000, yurtdışı gönderimler için 5000) bölünmesi ile hesaplanan değerdir.l

Kargomu Sigortalıyor musunuz?

Şartlı taşınabilen kargolar listemizde yer almayan tüm kargolarınız, ürün bedeli 1000 TL sınırlı olmak kaydı ile Ersan Kargo güvencesi altında taşınmaktadır. Ürün bedeli 1.000 TL ile 10.000 TL arasında olan tüm gönderilerinizi özel taşıma güvencesi altına aldırabilirsiniz. Özel Taşıma Güvencemizden faydalanabilmeniz için gönderdiğiniz ürünün içerik bilgisini ve özel taşıma güvencesi satın almak istediğinizi şube yetkililerimize iletmeniz, gönderilerinizin taşıma ve güvence bedelini peşin olarak ödemeniz gerekmektedir. *İçeriği Beyan edilerek sorumluluk belgesi ile taşınması gereken kargolar güvence kapsamı dışındadır.

Askeri Bölgelere kargo göndersem teslimatını gerçekleştiriyor musunuz?

Sadece, Askeri Bölgeler’in kargo şirketleri için belirlediği ve izin verdiği nizamiye alanlarına, gönderilerinizi teslim edebiliyoruz.l

Yurt dışına kargo gönderebilir miyim?

Ersan Yurt Dışı Hizmetimiz ile dünya çapında kendisini kanıtlamış çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz işbirliği sayesinde, kargo gönderilerinizi dünyanın her yerine sizin tercihinize göre kapıdan kapıya, “Standart, Ekspres, Hava Kargo ve Karayolı” hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz.Uluslararası doküman ve numune taşımacılığının yanı sıra ithalat ve ihracat amaçlı gönderilerinizin nakliyesinde de size uygun hizmet ve çözümler üretiyoruz.